Ekspertinė konsultacija

Lietuvoje nemažai moterų lieja prakaitą treniruoklių salėse, negaudamos profesionalios konsultacijos, kokie ir kokio intensyvumo pratimai naudingiausi jų figūrai bei kokius tikslus reikia kelti atsižvelgiant į kūno specifiką.

Figurella devizas – neleisti švaistyti Jūsų laiko ir energijos tipinėmis bendros mankštos programoms, o kiekvienu atveju įgyvendinti individualią Jūsų kūno tobulėjimo strategiją.     

Kviečiame atvykti į Vilniuje, Juozapavičiaus 9a įsikūrusį pirmą Lietuvoje figūros priežiūros saloną ir pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu už simbolinį 15 Eur mokestį Figurella studijoje moderniais antropometrijos metodais privačiai išsitirti savo figūrą, nereikalingų riebalų kiekį ir taisytinas kūno vietas.

Analizės metu Jūsų kūno apimtys bus išmatuotos unikaliu prie individualių figūros išlinkimų prisitaikančiu Figurometru. Jūs taip pat sužinosite tikslų kūno masės indeksą, procentinį riebalų kiekį, kūno masę, atmetus riebalus, kūno skysčių svorį. Kūno kompozicijos analizatorius nustatys kūno varžą, gaunamos ir sunaudojamos energijos santykį, idealią kūno riebalų masę: riebalų kiekį, kuris turi būti prarastas arba priaugtas.

Atsižvelgdami į analizės rezultatus bei kartu aptarę Jūsų gyvenimo būdą, mitybą, laiko grafiką ir kitas detales, parengsime ir individualią Jūsų tobulėjimo programą.

Už simbolinę kainą išbandę Figurellos technologijas ir metodą, vėliau galėsite pasirinkti priimtiniausią paslaugų paketą ir būsite tikra, kad kiekvieną Jūsų judesį lydės ir prižiūrės asmeninė trenerė. Priimkite šią dovaną ir keiskite savo gyvenimą dabar!     

Užpildykite formą

  • * nebūtina
 

PASITIKRINK
FIGŪRĄ DABAR

Rezervuok ekspertinę konsultaciją vos už 15 eurų! tel. 8-609-77037

Tau!
Top