Kaip tai veikia

 

Kiekvieną kartą atvykusi į Figurellos saloną, savo figūrą apdovanosite valanda laiko greito lieknėjimo ir figūros dailėjimo. Pusvalandį praleisite atlikdama pratimus specialiame žmogaus kūno temperatūros kupole. Tuomet 15 minučių ilsėsitės ozono „dušo“ kapsulėje, kuri atgaivins Jūsų raumenis ir kūno odą. Maksimalią šių dviejų technologijų naudą Jūsų figūrai užtikrina individualūs mitybos patarimai ir reguliari antropometrinė figūros analizė. Visa tai sudaro Figurellos metodą.

Pratimai kūno temperatūros kupole  

Metodas

Šis autentiškas Figurellos pratimų kupolas sukurtas tam, kad tiksliai atlikdama numatytus pratimus moteris greičiau degintų riebalus ir galėtų koncentruotis į tas kūno vietas, kuriomis nėra pilnai patenkinta (ypač pilvuku, šlaunimis, klubais). 36,8° temperatūrą palaikančioje kapsulėje atliekami vidutinio aktyvumo pratimai atkuria optimalų metabolizmą audiniuose, kurie yra pažeisti dėl kraujo apykaitai ir vietinei temperatūrai kenksmingo per didelio riebalų kiekio ar celiulito.

Kaip Figurellos kapsulė šias problemas išsprendžia? Joje atliekami judesiai, profesionaliai parinkti pagal specifinius klientės poreikius, padeda:

·        Pagerinti periferinę (t.y. išorinę) kraujotaką, palaipsniui didinant deguonies patekimą į audinius ir palengvinti katabolitų drenažą (metabolizmo šlakų pašalinimą per šlapimą).

·        Normalizuoti kūno temperatūrą išorinės temperatūros pagalba.

Normalizavus ir suaktyvinus metabolizmą, dėl pagreitinto riebalų skilimo veiksmingai šalinamos riebalų pagalvėlės, o Jūs užtikrintai judate savo svajonių figūros link. Moterims pratimai šiame kupole patinka dar ir todėl, jog aukšta temperatūra leidžia raumenims judėti visiškai saugiai. Dėl to nereikia atlikti jokio apšilimo, tad sutaupote daug brangaus laiko, kurį iššvaistytumėte lankydama sporto klubą.

Atstatomasis seansas ozono dušo kapsulėje

ozonasAtlikus fizinius pratimus, numatomas 15 min. seansas ozono dušo kapsulėje. Dvi pagrindinės ozono garų naudos Jūsų kūnui yra raumenų skausmo prevencija, sustabdant pieno rūgšties gaminimąsi, bei Jūsų odai suteikiamas minkštumas, lygumas bei sveikas žvilgesys. Kokiu būdu?

Ozono garai suaktyvina mikrocirkuliaciją, o tai leidžia greičiau pašalinti išlaisvintus toksinus, suteikia epidermiui „oro gūsį“ bei tarnauja Jūsų odos sveikatai ir grožiui.

Gerdamasis į Jūsų kūną ozonas taip pat stabdo pieno rūgšties susidarymą. Tai atstato raumenis ir užkerta kelią jų skausmui, dėl ko Figurella mylima viso pasaulio moterų.

Pabrėžtina, jog gaunamas per odą ozonas nėra nei nuodingas, nei keliantis alergines reakcijas. Priešingai, ozonas apdovanoja Jūsų kūną daugybe sveikatai ir grožiui tarnaujančių savybių, nes yra antibakterinis, priešgrybelinis, dezinfekuojantis, antiuždegiminis, regeneruojantis ir gydomasis (pavyzdžiui, pagreitina žaizdų gijimą).

Individualūs mitybos patarimai

Kartu su nejudriu gyvenimo būdu, nesveika mityba yra pagrindinė svorio ir figūros problemų priežastis. Todėl mūsų figūros priežiūros salone kiekvienai moteriai teikiami individualūs mitybos patarimai, leisiantys suformuoti Jūsų figūrai tarnaujantį, skanų ir sveiką santykį su maistu.

Kadangi savo figūra rūpinatės reguliariai judėdama Figurellos termokupole, Jums nebereikia savęs alinti drakoniškomis dietomis. Tereikia žinoti savo organizmo ribas, išmokti maistą teisingai pasirinkti bei veiksmingai balansuoti. Tegul maistas tampa Jūsų kūno sąjungininku, o ne priešininku.

Individualius mitybos patarimus formuluojame atlikę visiškai privačią Jūsų kūno ir figūros analizę, aptarę tikslus ir išsiaiškinę aplinkybes, susijusias su Jūsų darbo valandomis, įpročiais, kulinariniais pomėgiais, šeimos maitinimosi rutina ir t.t.   

Išduosime ir mažą paslaptį – Figurella žino aibes sveiko maisto receptų (daugiausia itališkų!), pamaloninsiančių subtiliausią skonį, bet nenuskriausiančių Jūsų figūros. 

Kūno ir figūros analizė

Pirmą kartą apsilankius Figurellos salone, (pasirinktinai) atliekama išsami figūros analizė. Analizės metu remiamasi prie unikalių figūros išlinkimų prisitaikančio matavimo prietaiso – Figurometro – duomenimis. Figurometro sandara, sudaryta iš vertikalaus ir žiedinio metrų, leidžia keisti prietaiso aukštį, priklausomai nuo klientės ūgio ir kūno formų. Todėl prietaisas individualiai pritaikomas kiekvienai klientės kūno daliai, o atliekant pakartotinius matavimus garantuojamas visiškas tikslumas.

Analizės metu Jūs taip pat sužinosite tikslų kūno masės indeksą, procentinį riebalų kiekį, kūno masę, atmetus riebalus, kūno skysčių svorį. Kūno kompozicijos analizatorius nustatys kūno varžą, gaunamos ir sunaudojamos energijos santykį, idealią kūno riebalų masę: riebalų kiekį, kuris turi būti prarastas arba priaugtas.

Atsižvelgiant į analizės duomenis, aptariamas moters gyvenimo būdas, šeimyninės aplinkybės, mitybos įpročiai, problematiškos kūno vietos, sau keliami tikslai ir t.t. Susisteminus visą žinotiną informaciją, sudaroma individuali programa, numatant optimalų užsiėmimų intensyvumą bei specifinius pratimus, kuriuos, padedant specialistei, atliksite mūsų salone.

Vėliau kiekvieno užsiėmimo metu moteris yra pasveriama, o kas ketvirtą užsiėmimą ir išmatuojama su specialiu Figurometru. Visi duomenys yra kaupiami ir analizuojami, siekiant maksimizuoti Jūsų praleidžiamo laiko salone naudą Jūsų kūnui ir figūrai, idant lieknėtumėt ir gražėtumėt kuo greičiau.

Neabejojame, jog jau po kelių pirmųjų užsiėmimų būsite maloniai nustebinta rezultatais.

figurometras

figur

PASITIKRINK
FIGŪRĄ DABAR

Rezervuok ekspertinę konsultaciją vos už 15 eurų! tel. 8-609-77037

Tau!
Top